T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü SBÜ Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi


T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü SBÜ Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Hastalıklarda Güncel Nütrisyon Yaklaşımları Sempozyumu-3

Güncelleme Tarihi: 25/07/2019

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak, 1- 2 Kasım 2019 tarihleri arasında  gerçekleştireceğimiz “Hastalıklarda Güncel Nütrisyon Yaklaşımları Sempozyumu’nun üçüncüsünü sizlere duyurmanın ve davet etmenin sevincini ve heyecanını yaşıyoruz.

Ankara’da ve ülkemizin çeşitli illerinde görev yapan diyetisyenler, hekimler, hemşireler ve eczacıların yanı sıra, Beslenme ve Diyetetik Bölümlerinin 3. ve 4. sınıflarında okuyan öğrenciler, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Hemşirelik öğrencilerinin katılımları ile gerçekleştireceğimiz sempozyuma sizleri davet etmekten onur duymaktayız.

Hastalıklarda güncel nütrisyon yaklaşımları sempozyumu ile; klinik nütrisyonun yaygınlaştırılması ve sağlık çalışanlarının bu konudaki bilgi eksikliklerinin giderilmesi ile
var olan bilgilerin güncellenmesi hedeflenmiştir. Tüm sağlık çalışanlarını bir araya getirerek multidisipliner çalışmanın önemine de dikkat çekmeyi amaçladığımız sempozyumda, her biri konularında deneyimli uzman konuşmacıların yer aldığı oturumlar planlanmıştır.

SBÜ Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak, böyle büyük bir organizasyonun üçüncüsünün düzenleyicisi olmaktan ve ülkenin dört bir yanından gelecek olan sağlık profesyonellerini ağırlamaktan gurur duyacağız.

Sempozyumumuzun kayıt işlemleri 1 Ekim 2019 tarihinde web sitesinden başlayacaktır. Sempozyum ile ilgili detayları http://gulhanehgnysempozyumu.com adresinden takip edebilirsiniz.